Squats and milk - by Filaxis

zaznamenávejte své úspěchy/neúspěchy zde

Moderátoři: pascal, keba

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 26. dub 2007 15:14

keba píše:Sorry že ti to tu zasíram ale co řikáš na tu kombinaci většího počtu opakování na dřepu plus pullover?Hodně se o tom diskutuje tak se ptam na tvoje zkušenosti

V pohode. Je to k teme - cely ten trenal je viac-menej o tom. No buduci tyzden mi konci, tak ak dockas, potom spravim taky sirsi suhrn...Aj sa pomeram, uvediem rozdiely a tak. Ale mozem povedat, ze viackrat som pocul take to zname "pukanie" ako ked si pukas hanky na rukach...vies co mam na mysli? Ibaze v oblasti sterna....teda hrudnej kosti, ak som to dobre nazval. Bolest ovsem nie je, ale celkom verim tomu, ze to urcity ucinok mat bude...resp., aj teraz sa mi zda, ze v zrkadle vyzeram trosku inak, ovsem meranie da lepsi obraz o skutocnosti...Inak to pukanie sa objavilo parkrat aj ked som si polozil cinku na chrbat v druhej ci tretej serii..
Silovy trening je viac nez len dvihanie zeleza. Je to forma meditacie, filozofia, zivotny styl.

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 28. dub 2007 20:05

piatok 27.4.

SQ: 3x20 (62,5kg)+pullover
Zhyby/kliky/brucho zdvihanie noh vo vise
6,5,4/13,12,13/3x12

Nechybal obohacujuci doplnok, tentoraz krcenie ramien s jednoruckami (2x17,5kg) 2x20 a 2x navijanie s 5kg kotucom....

Ked som robil to navijanie, tipek co sedel vedla sa ma so smrtelne vaznym vyrazom v tvari opytal, ze co je lepsie ci toto alebo klopenie zapastia... No co som mu mal na to povedat?! :lol: Chvilu som rozmyslal, ci nespomeniem norenie ruky do piesku alebo tlacenie furika, ale kedze do tej posilky este chcem chodit, tak to som radsej nespominal...zachranil ma tipek, co prave docvicil fuciac bicepsovy zdvih a odusevnene sa postavil za klopenie zapastia ze z toho sa clovek perfektne napumpuje...uz som tam nebol potrebny 8)
Silovy trening je viac nez len dvihanie zeleza. Je to forma meditacie, filozofia, zivotny styl.

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 1. kvě 2007 11:05

Pondelok 30.4.

SQ: 20,19,19 (65kg), pullover 15kg 3x20
Zhyby/kliky na bradlach/zdvihy noh vo visu
6,6,5/17,13,12/3x14

Tak ja fakt neviem co so mnou je. Proste vcera to bol uplne iny trening ako boli doteraz. Od piatka som stratil hlas a trochu kaslem, ale necitim sa nejako chory. No tie drepy boli vydrete a menej opakovani preto, lebo som zle pocital, teda umyselne...v posilke som stravil tri hodiny i ked som z toho aj cakal na tyc ale drepy dokopy hadam hodinu som robil. Teoreticky by som mal dokoncit tento program v piatok, ale uvazujem, ci to neuzavriem predcasne a v stredu si dam pauzu. Co si myslite?

Tak po treningu som dal maso s pecivom, trochu mlieka a pol cokolady k tomu...v chladnicke ma inak uz asi tyzden provokoval stvrtkilovy eidam, tak som sa nasral a rozhodol som sa, ze dam challenge - vyzval som ten eidam na suboj. Aby to nebolo zas take jednoduche, pridal som liter mlieka...no, tak z mlieka zostali 3 deci, ale syr padol za obet cely...horsie je, ze potom som uz do seba nic nedostal...iba to mlieko som dopil a jogurt... :lol:

EDIT: Este som zabudol pripojit zaroven dalsiu otazku, a sice
Aky trening mam nasadit dalej?

Head2k

Příspěvekod Head2k » 1. kvě 2007 13:47

čtvrt kila eidamu najednou je skoro zbytečnost, tolik proteinu stejně najednou nestrávíš. A Eidam je pomalu navíc stravitelný, takže se ani nedivím, že pak už jsi neměl hlad.

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 1. kvě 2007 14:17

Head2k píše:čtvrt kila eidamu najednou je skoro zbytečnost, tolik proteinu stejně najednou nestrávíš. A Eidam je pomalu navíc stravitelný, takže se ani nedivím, že pak už jsi neměl hlad.

To dělá cca 75g bílkovin - to jsi udělat doma pěknou "vonící" atmosféru :D .

Powers Gump

Příspěvekod Powers Gump » 1. kvě 2007 15:30

Filaxis píše:Pondelok 30.4.

SQ: 20,19,19 (65kg), pullover 15kg 3x20
Zhyby/kliky na bradlach/zdvihy noh vo visu
6,6,5/17,13,12/3x14

Tak ja fakt neviem co so mnou je. Proste vcera to bol uplne iny trening ako boli doteraz. Od piatka som stratil hlas a trochu kaslem, ale necitim sa nejako chory. No tie drepy boli vydrete a menej opakovani preto, lebo som zle pocital, teda umyselne...v posilke som stravil tri hodiny i ked som z toho aj cakal na tyc ale drepy dokopy hadam hodinu som robil. Teoreticky by som mal dokoncit tento program v piatok, ale uvazujem, ci to neuzavriem predcasne a v stredu si dam pauzu. Co si myslite?

Tak po treningu som dal maso s pecivom, trochu mlieka a pol cokolady k tomu...v chladnicke ma inak uz asi tyzden provokoval stvrtkilovy eidam, tak som sa nasral a rozhodol som sa, ze dam challenge - vyzval som ten eidam na suboj. Aby to nebolo zas take jednoduche, pridal som liter mlieka...no, tak z mlieka zostali 3 deci, ale syr padol za obet cely...horsie je, ze potom som uz do seba nic nedostal...iba to mlieko som dopil a jogurt... :lol:

EDIT: Este som zabudol pripojit zaroven dalsiu otazku, a sice
Aky trening mam nasadit dalej?

Ked uz to nejde daj deload alebo pauzu ...ja som mal teraz pauzu 6 dni a celkom to pomohlo drepy som vladal lepsie sice 4x6 neni to iste 8x3 ale robil som vecsiu hlbku, menej zadýchany, vacsia vaha ,

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 1. kvě 2007 22:47

To Powers: No kedze ten trening je uz skoro na konci, tak ak pauznem, bude to rovno deload...už sa potom neoplatí dokončovať dva tréningové dni...chápeš. Fuj, diakritika...
Inak na margo toho eidamu, tak neviem ja mam od prirody "hluchy nos", takze toto neviem zhodnotit, no a bol to hlavne challenge - proste som bol nasraty, tak som potreboval sa nejak odreagovat...ten syr na to len cakal...

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 2. kvě 2007 18:18

THE ENDE!!!

Streda 2.5. - Alternative training...

BP: warm up tyc, 20x18kg,
12x38kg, 8x3 s 48kg
1x58kg
Superseria zhyby podhmat a kliky na bradlach
7,6,5/5 BW+10kg, 6,5 BW+8kg
Vypony na lytka 14,15 dve mensie tehlicky a tri vacsie - 40kg?
Tlaky na ramena s velkou cinkou v sede 12x 23kg, 8x2 s 28kg

Nohy som nedal v ramci pauzy. Vlastne som dnes povodne vobec nechcel cvicit, ale nedalo mi to. Tie kliky na bradlach som zbytocne vela pridaval, 6kg by stacilo navyse ta jednorucka medzi clenkami nic moc sa to smykalo. No a bench ma trochu prekvapil.

Vysledky programu napisem vecer abo neskor...

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 2. kvě 2007 21:49

Vysledky: (predtym/potom (zlepsenie) )
Hrudnik: 88/94 (+6)
Prave, lave stehno: 54/60 (+6), 52/57,5 (+5,5)
Lytka: 35/37 (+2)
Ruky: 30/34 (+4)*
Predlaktie: ?/28 (zapastie 17...)
Na doplnenie
Boky: 96/7 (neviem to presne merat)
Pas: 78 a raz je to 82 (nazraty), raz menej...rano som mal zase 78/9...
Ramena: 109
BW: 67/8 - 71/2 (najedeny 73), teda celkovo plus 3/4kg

Tak hrudnik +6
Co dodat. Ci je tento program podla mna funkcny? Urcite je! A otazka, co zaujima asi najviac - co je pravdy na tom efekte rozsirenia hrudnika?
Tak 6 centi sa asi bude zdat malo, ale ked vezmem v uvahu, ze vlastne poriadny cvik na prsia som v tom programe nemal, tak sa vynori otazka, preco by to asi tak rastlo samo od seba? Neviem, ci je toto dokaz o tom, ze to funguje...ale ja tomu VERIM. Najma ked sa pozriem do zrkadla - jednoducho vyzeram inak. Kto mi neveri, mozem poslat fotky.

A dnesny BP ma o tom definitivne presvedcil...
Poprosim pripadne komentare a kritiku...rad by som vypocul nazori skusenych. :roll:

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 2. kvě 2007 22:14

Výsledky jsou opravdu pěkné. Na jednu stranu začátečníci rostou po čemkoli, ale tys jel rozumný trénink. :thumbsup: Co tedy pojedeš potom? The Horse Workout Training nebo co sis to vybral?

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 2. kvě 2007 22:19

J_Dogg píše:Výsledky jsou opravdu pěkné. Na jednu stranu začátečníci rostou po čemkoli, ale tys jel rozumný trénink. :thumbsup: Co tedy pojedeš potom? The Horse Workout Training nebo co sis to vybral?

Este neviem praveze. Ten Workout by bol vhodny myslis?
Este k tej ruke to som musel zle pomerat ta povodna hodnota asi bola 32 alebo 31...
A diky, na 90% vdacim za tieto vysledky tomuto foru... :bigups:

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 2. kvě 2007 22:29

Myslim, že by byl vhodný, ale můžeš ho přizpůsobit svým potřebám. Pak se nabízí další možnost - Big Boy Basics a nebo HST.

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 3. kvě 2007 15:14

J_Dogg píše:Myslim, že by byl vhodný, ale můžeš ho přizpůsobit svým potřebám. Pak se nabízí další možnost - Big Boy Basics a nebo HST.

No teh HST vyzera dobre - asi ho skusim. Lenze je tam asi poltucta cvikov co nepoznam a ani som ich nevedel najst :?
Navyse urcit maxima pre vsetky tie opakovania nebude jednoduche...moje otazky napisem do sekcie Novy clen, nech to tunak nezasieram moc...

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 4. kvě 2007 18:19

4.5 Piatok

SQ: 20x30kg, 5x60kg, 3x70kg, 1x80kg, 1x90kg, 1x100kg, (1x110kg nevyslo)
BP:10x30kg, 5x40kg,...(cele si nepamatam), 2x58kg, 1x63kg (68kg nebolo)

Tak drep mi nedalo omerat to max, a BP som siel lebo v stredu som bol dost pozitivne prekvapeny. K drepu - Horden tvrdil, ze som robil zbytocne vela s tymi malymi vahami. 80 a 90 sli ako po masle, aj tych 100 bolo priam papierovych...nechcem to zvalovat na inych, ale Horden sa ma rovno spytal, ci pridame desat, tak sme pridali...na BP tych 68 vlastne teoreticky bolo, lebo Horden mi trosilinku pomohol....ale tak to nestoji za rec viac menej som to chcel len skusit...viem, zbytocne takto hned merat maxima. :roll:

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 4. kvě 2007 18:27

Filaxis píše:4.5 Piatok

SQ: 20x30kg, 5x60kg, 3x70kg, 1x80kg, 1x90kg, 1x100kg, (1x110kg nevyslo)
BP:10x30kg, 5x40kg,...(cele si nepamatam), 2x58kg, 1x63kg (68kg nebolo)

Tak drep mi nedalo omerat to max, a BP som siel lebo v stredu som bol dost pozitivne prekvapeny. K drepu - Horden tvrdil, ze som robil zbytocne vela s tymi malymi vahami. 80 a 90 sli ako po masle, aj tych 100 bolo priam papierovych...nechcem to zvalovat na inych, ale Horden sa ma rovno spytal, ci pridame desat, tak sme pridali...na BP tych 68 vlastne teoreticky bolo, lebo Horden mi trosilinku pomohol....ale tak to nestoji za rec viac menej som to chcel len skusit...viem, zbytocne takto hned merat maxima. :roll:

Ty série o moc opakováních, ti jenom následně uškodily v testu 1MO. Takže při testech 1MO bych šel rozcvičovací série tak maximálně do pěti opakování.

Zpět na “Tréninkové logy”