Majklův log |

zaznamenávejte své úspěchy/neúspěchy zde

Moderátoři: pascal, keba

Majkl

Příspěvekod Majkl » 21. čer 2012 18:19

Po-st brigáda, takže makačka, dneska volno před odjezdem na dovolenou (která možná nakonec ani nedopadne...), takže jsem šel do posilovny.
Hyperextenze 3x10 se 4kg za hlavou
A1)Benchpress 1x5 45kg; 1x5 55kg; 3x5 65kg
A2) Přítahy jč v předklonu (Kroc rows) 1x5 20kg; 1x5 25kg; 3x5 30kg
Dřepy s vlastní vahou, výpony na lýtka - kvůli kolenům, když jsem přijel domů tak mě bolely, ale jde to. Aspoň vidím, že to ještě na váhy není :(
Benchpress mi připadal docela těžkej, možná jen nejistota způsobená tím, že jsem neměl sparinga.
Rows byly v pohodě, ale nevím co budu dělat příště, největší jednoručky tam jsou 30kg. Asi zvýším počet sérií, nebo ty "stabilizační" nahradim plnejma a pojedu to jak normální 5x5, stejně se před tim rozcvičuju s menší vahou.

E: Tak nakonec jedem uplně jinam, ale jedem. Budu se snažit ráno běhat a aspoň nějaký kliky/shyby, to se dá dělat všude :). Takže za tejden cya.

Lofas
Supporter

Příspěvekod Lofas » 22. čer 2012 18:08

možno by nebolo zle si uplnme odpočinuť od tréningu, potom by si mal riadnu chuť :) t aká týždnova prestávka viac pomože ako uškodí :) teda pokial to neni moc často :D

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!

Majkl

Příspěvekod Majkl » 30. čer 2012 21:30

Mno já mam chuť pořád, spíš mně tlačí ta brigáda, kterou ale momentálně kvůli penězům potřebuju.
Nakonec jsem měl teda takovou nedobrovolnou týdenní pauzu od činek. V Chorvatsku bylo fakt hodně teplo, tak jsem tam jen plaval a pak si dal nějaký shyby. Zítra už samozřejmě fitko! :twisted:

Majkl

Příspěvekod Majkl » 1. črc 2012 13:32

Hyperextenze 3x10 2,5kg - dal jsem 2,5 místo 4, trochu mě bolely záda z plavání tak jsem to nechtěl nějak do*ebat
Military press 1x5 35kg; 1x5 40kg; 3x5 45kg - Tuhle váhu jsem minule nedal, navíc jsem se u toho kroutil, dneska to šlo v klidu, spokojenost. Ale jestli příště přidám, to nevim...
Přítahy vč v předklonu - 1x5 45kg; 1x5 50kg; 3x5 55kg - stejný váhy jak minule, když jsem měl ten týden pauzu, docela pohoda
Lehký dřepy 3x10 30kg - kvůli kolenu, musim ho šetřit, ale pocity dobrý, teď jen trochu pobolívá
Doplněk - krčení s jč 3x15 25kg

Majkl

Příspěvekod Majkl » 7. črc 2012 10:34

Oh, to je zas doba co jsem v tom fitku nebyl :/ Ale uplně jsem se neflákal, zase jsem měl pár dní brigádu. Jenom teď poslední 3 dny skoro nic no, měl jsem zápis na vejšce a pak 2 dny pořád nějaký akce (ale moc jsem nepil), akorát včera jsem byl na kole, kolik jsem toho najel nevim, jezdili jsme s kámošem asi 2 hodiny v těžkým terénu. Navečer půjdu do fitka, tak to zaktualizuju.

Hyperextenze 3x10 2,5kg (vyhovuje mi to víc jak to 4,5kg, navíc si myslim, že zrovna u nich nemusí být vysoká váha)
A1) Kliky na bradlech 1x5 10kg; 1x5 12,5kg; 3x5 15kg - PR, příště ještě přidám
A2) Shyby širokým úchopem 2x5 s 2,5kg; 3x5 s 5kg - trochu těžší, ale půjde přidat
Mrtvola 1x5 70kg; 1x5 80kg; 3x5 90kg - tentokrát jsem 90kg pokořil, maximální spokojenost. Stačilo mít střídavý úchop a nebyl problém to udržet, poslední 2 série jsem si ještě po posledním opáčku dal párkrát krčení.

Dneska fakt super pocit, buď jsem si přidal víc než jsem kdy měl, nebo jsem dal to co se mi dřív nepodařilo 8)

Majkl

Příspěvekod Majkl » 13. črc 2012 22:16

Hyperextenze 3x10 2,5 kg
A1) Benchpress 1x5 50kg; 1x5 60kg; 3x5 70kg - těžký jak hovado, těch 70 kg jsem skoro brečel, jako nakonec bez dopomoci, ale plynulej pohyb to fakt nebyl. Dřív jsem dával víc teda, na tom budu muset zapracovat.
A2) Kroc rows 1x5 25kg; 4x5 30kg - šlo to, příště už dám 5x5 30kg, ale taky už to nebylo nejlehčí
Legpress 3x8 82,5kg - potřeboval jsem něco na nohy a na dřepech mě frustruje malá nálož, tak jsem si dal legpress. Skoro ho necvičím, takže poměrně těžký, trochu křupalo v kolenech ale dobrý

Byl jsem po brigádě a hlavně po 4-denní vodě, na který to jídlo bylo hodně slabý + nějakej ten alkohol no, takže možná proto jsem byl teď zesláblej, včera to už asi nešlo vyžrat abych měl dneska dost energie

Majkl

Příspěvekod Majkl » 15. črc 2012 18:34

Dneska jsem se nedostal do fitka, tak jsem si dával doma kliky a shyby podhmatem, zkoušel jsem s kolika kg se zvednu, no skončil jsem u 19kg (2x), protože nemam víc závaží :?

Majkl

Příspěvekod Majkl » 17. črc 2012 17:31

No zjistil jsem že během brigády nemá smysl posilovat, domů vždycky přijdu úplně vyřízenej, někdy jdu rovnou spát... Teď je otázkou, jestli budu chodit alespoň o víkendu, nebo si odpočinu. Jak se znám, tak bez fitka nevydržím a odpočívat nebudu no...

Ono takhle už mám takový fullbody 5x týdně, takže si myslím, že když budu mít dobrej jídelníček, tak bych mohl zesílit i bez činek.

Majkl

Příspěvekod Majkl » 1. říj 2012 14:31

Začal školní rok, jsem na kolejích kde je i fitko, zatím jsem byl na vedlejší koleji a vybavení je dostatečný, uvidím jak to bude u nás.
O prázdninách jsem měl brigádu a poslední měsíc jsem nedělal skoro nic, jen nějaké shyby, přítelkyně a různé akce sebraly všechen čas.
Takže teď mám cíl minimálně 2x týdně chodit do fitka a nějak uzpůsobit jídelníček abych vyšel s penězi. Jen mě už přes týden trápí nachlazení, tak čekám až to bude lepší a pak se na to vrhnu :twisted:

Majkl

Příspěvekod Majkl » 11. říj 2012 19:27

Tak nachlazení trvalo přes 14 dnů, ani teď to ještě není uplně v cajku ale cvičit se dá :). Ten kolejní gym není moc velkej, ale základ tam je a o to jde. Takže jak jsem cvičil dneska - takový ještě připravování na normální váhy, hodně mi spadla výkonnost.
Benchpress 5x5 50kg
Dřepy 5x5 50kg
Shyby 6x5 bez závaží
Krčení 3x15 27kg (nevím jestli tyč má 2 nebo 2,5kg, no to je stejnak jedno)

Cíle? No nepřibral jsem nic, takže jsem na nějakejch 68-69 kg, takže bída, potřebuju to vyhnat nad hranici 70kg minimálně. Těch 70 by pro mě byl docela úspěch. Uvidím jak budu vycházet s rozpočtem, ale radši budu pořádně jíst než chlastat :))

Majkl

Příspěvekod Majkl » 15. říj 2012 9:59

Protože mám možnost cvičit jen na kolejích na kterých jsem 4 dny v týdnu, budu chodit 2x týdně do posilovny. Co jsem tady tak pročítal tak je nejlepší ve dvou trénincích jet první den dřepy a bench, druhý den mrtvolu a military press (asi v sedě s činkama, naposled jsem ho jezdil ve stoje s velkou, ještě uvidím).
Protože minule ty váhy byly takový +- protože jsem byl ve vedlejším gymu, tak teď (v neděli) jsem odcvičil se "stejnýma" váhama.
Bench 5x5 52kg - tady ty kotouče taky nic moc, příště budu cvičits jinou tyčí a kotoučema
Dřepy 1x10 40kg; 5x5 50kg - už normál kotouče, takže si jsem jist váhama :))
Jednoručky biceps - 3x10 12kg

Příště teda pojedu mrtvolu a MP - ve středu nejspíš

Majkl

Příspěvekod Majkl » 16. říj 2012 17:31

Dneska další trénink podle plánu, stále si nejsem jist jak pojedu opakování, co jsem kdy cvičil tak se mi nejvíc líbilo 5x5, takže toho se nejspíš budu držet. Co jedu teď je abych si zvykl na váhy, takže:
Mrtvola 1x10 50kg; 4x8 60kg - nadhmatem, i s krčením, pohoda, teda pak už úchop moc nestačil, ale nepřijde mi že bych ztratil sílu v zádech
Military press v sedě 3x10 14kg - totální masakr, nečekal jsem že mi takhle odejdou ramena, na tom budu muset zapracovat
Francouzské tlaky s jč - doplněk, 4x8 10kg - taky špatný, sotva jsem to dal, přitom před prázdninama jsem to jezdil se 14kg

Jinak se snažím víc jíst, abych měl z čeho nabírat, kupuju si i tuňáka, jím víc těstovin, ale obědy jsou čistě menza, i když mi to nepřijde špatný - kuřecí s rejží atd

Majkl

Příspěvekod Majkl » 21. říj 2012 21:18

Dřepy rozcvičení s tyčí, potom 5x5 s 65kg - docela těžký, příště se víc rozcvičím, ne jen s tyčí
Bench rozcvičení s tyčí, pak +10 kg, potom 5x5 55kg - pohoda
Biceps s jč 4x8 12kg - pohoda

Tak už vím proč dřepy byly těžký, minule jsem měl o 15kg míň, jsem si spletl váhu s mrtvolou...příště 5kg uberu ať můžu nějak přidávat :roll:

Majkl

Příspěvekod Majkl » 23. říj 2012 21:37

Chtěl jsem jít cvičit, ale podmínky mi to nedovolily. Od včerejška tu večer vypadává proud (chodím cvičit jen večer) a po tmě to jde blbě... :D Zítra mam dopoledne pauzu tak půjdu nějak tak, aspoň to nebude takový stereotypní... :)

Majkl

Příspěvekod Majkl » 24. říj 2012 12:54

Odcvičíno, v menze kuřecí steak s broskví a bramborem, pohodička :)
Mrtvola - rozcvičení s jč 10, pak 20kg protože byla zabraná tyč, pak 5x5 65kg + na konci každý série 10x krčení - lehký
Military press s jč 5x5 15kg - ty ramena jsou fakt špatný no, říkal jsem si jak to bude lehký a ono prd...
Fr. tlaky s jč 5x5 12kg - lepší jak minule, ale pořád bída, budu je zařazovat oba tréninky, nebo budu střídat fr tlaky ještě s jiným cvikem na triceps
Biceps s vč, cca 30kg 4x8 - ještě se mi nechtělo pryč, tak jsem si dal tohle s tím co už bylo na čince

Zpět na “Tréninkové logy”