Benčové triko

vybavení, pomůcky k maximálnímu výkonu...

Moderátoři: pascal, keba

triatlet

Příspěvekod triatlet » 21. pro 2009 19:48

Kluci moc vám děkuji za rady :wink:
A Patokras psal, že se jeho opotřebením zhoršují jeho vlastnosti ? Je to tak moc poznat? To se dres vytahá nebo co se sním stane ? Z plavání znám kombinézy, které koupíme za nekřestanský prachy a trenér nám je dovoloval používat jen při závodech a po 5ti použitích zahodit, pač jsou ze spešl materiálu který po opotřebení ztratí většinu kladných vlastností které plavci využijou...je to stímhle podobné?

A jeden pro Vás asi hloupej dotaz, na jakým principu vůbec dres funguje, našel jsem na netu jen to, že vám stáhne hrudník a vy nemůžete hýbat lokty a rameny, ale jaký to má přínos pro lepší výkon na benči?

Patokras

Příspěvekod Patokras » 21. pro 2009 20:01

No hele já v mojim fury zatim apsolvoval 4závody+cca 15tréninků a rozhodně to neni,že by se už nedalo použít to určitě né.
Víděl bych to že těd mi táhne tak na 93% co ze začátku,což neí zas tak podstatný rozdíl.
U tužších trik jako katana tam bude asi ještě menčí rozdíl.

Každopádně koukám,že o tom zatim moc nevíš,čímž sme si asi prošli všichni,ale asi by to chtělo jednat pomalu,protože musíš mít klub,kterej musí mít zaplacený přízpěvky a musíš mít registračku a podle mě se musíš i nominovat na kraji.Podle toho co tady píšeš tak asi nic z toho zatím nemáš.Tak at to všechno stihneš,protože času není na zbyt.

Do jaké kategorie se plánuješ přihlásit?
A splnuješ vůbec II.výkonostní třídu?
Osobáky (400+270+312,5)
Trh 110kg Nadhoz 147kg
váha okolo 110kg a ročník 1991

triatlet

Příspěvekod triatlet » 21. pro 2009 20:14

Plánuji jít do juniorů 82,5kg, a opravdu se omlouvám za trapnou neznalost.

Ok takže nejde se na závody přihlásit bez tohot´ abych předtím neabsolvoval tu jak ty píšeš nominaci na krajśké soutěži?
A hodnoty pro výkonostní třídy jsem nikde nenašel, můžeš mi prozradit jaký výkon musím zvladnout abych 2. výkonostní třídu splnit?

drlift

Příspěvekod drlift » 23. pro 2009 10:18

triatlet píše:Plánuji jít do juniorů 82,5kg, a opravdu se omlouvám za trapnou neznalost.

Ok takže nejde se na závody přihlásit bez tohot´ abych předtím neabsolvoval tu jak ty píšeš nominaci na krajśké soutěži?
A hodnoty pro výkonostní třídy jsem nikde nenašel, můžeš mi prozradit jaký výkon musím zvladnout abych 2. výkonostní třídu splnit?

Bud musis mit absolvovany nejaky oficialni zavod s vykonem na zaklade ktereho budes moc byt nominovan nebo te ceka oblastni soutez. Vykonnostni třidy najdes na strankach svazu powerlifting.cstv.cz.

domino93

Příspěvekod domino93 » 23. pro 2009 13:28

Prosím vas vie mi niekto povedať ako to funguje na slovencku alebo teda su aj nejake amaterske suťaže akurat hladam na intzernete niečo o tom ale neviem ako to funguje keby trebnarz chcem isť raz na nejaku amatersku suťaž v trojboji
Do what you love, love what you do!

joeart
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod joeart » 23. pro 2009 13:45

domino93 píše:Prosím vas vie mi niekto povedať ako to funguje na slovencku alebo teda su aj nejake amaterske suťaže akurat hladam na intzernete niečo o tom ale neviem ako to funguje keby trebnarz chcem isť raz na nejaku amatersku suťaž v trojboji

http://www.awpc-slovakia.com
FP: what about bench? Bench shows who´s the strongest
Benedikt Magnusson: bench is for women…

POWER-SPORT

domino93

Příspěvekod domino93 » 23. pro 2009 13:58

Do what you love, love what you do!

Zpět na “Ostatní ”