Marek

tady se krátce představte...

Moderátoři: pascal, keba

Shidare

Marek

Příspěvekod Shidare » 24. bře 2013 13:43

Zdravím všechny nabušence a milovníky posilování. Bylo tomu minulý rok v červnu, koukal jsem na sebe do zrcadla, pózoval sem jako to dělají kulturisti, ale po pár minutách zataženého břicho, zaťatých 'svalů', zadrženého dechu a rudý jako rajče, jsem v zrcadle nezpozoroval nic jiného než lehce obézní omáčku. Ještě ten den jsem se sešel s kamarádem, který vypadal, kupodivu, ještě hůře než já. Domluvili jsme se, že začneme chodit do posilovny.

Chodili jsme jednou týdně a jako nejzkušenější a nejprofesionálnější kulturisti jsme věděli, že bílkoviny jsou nejdůležitější, vzali jsme si tedy vždy krabici(0,5L) mléka s sebou do posilovny a tam jí v průběhu cvičení vypili. Spodní část těla jsme samozřejmě necvičili, protože nohy se přece posilují sami tím, že člověk chodí ;) to ví přece každý. Za chvíli přišli prázdniny a my chodili do posilovny spíše jednou za 14 dní. Tak to šlo celé prázdniny, ovšem měl nastat naprostý zlom.

V září jsem odjel do zahraničí a neměl jsem moc co dělat, chodil jsem tedy do posilovny třikrát týdně, cvičil jsem i nohy, mléko v průběhu posilování sem nahradil tvarohem před spaním, místo náhodného zvedání činek jsem zvolil pořádný trénink(ehm, pořádný :D prsa+ramena+biceps; záda+triceps; nohy+břicho) snažil sem se i více jíst, docela jsem zesílil. Na konci listopadu jsem se vrátil do Prahy a nehodlal jsem slevit a začít chodit opět jen jednou týdně.

V prosinci jsem si zřídil domací posilovnu, od té doby cvičím 3xtýdně fullbody trénink, snažím se opravdu, ale opravdu hodně jíst, před spaním piji night protein, jelikož mi to přijde nejrozumnější, cvičím totiž kolem 20-21 hodiny. Jelikož mám pořád trochu bříško, ve dnech volna běhám 50minut kardio a udržuju si tepovou frekvenci. Jeden den si dám volno.
Měřím 181cm, je mi 17 let->v dubnu 18; vážím 76kg, obvod zaťaté paže mám 37cm a kouksek.

Nevím, co bych sem měl ještě napsat, důvod registrace na tomto fóru je ta, že bych chtěl poradit ohledně pár komplexních věcí, tak doufám, že mi někdo poradí :)!
Ask yourself if what you´re doing TODAY is getting you closer to where you want to be TOMOROW!

Zpět na “Nový člen”